MARIE DIAMOND

Marie Diamond je celosvetovo uznávaná transformačná líderka, rečníčka a autorka.

Je Tajomstvom za svetovým filmovým fenoménom Tajomstvo – “The Secret”, účinkovala rovanko aj  v niekoľkých ďalších motivačných dokumentoch a televíznych programoch na viacerých kontinentoch. 

Využíva svoje mimoriadne znalosti o energii, kvantovej fyzike, zákone príťažlivosti a starovekých múdrostiach ako sú meditácie, Feng Shui a prútikárstvo nato, aby pomohla jednotlivcom, organizáciám a korporáciám transformovať ich úspech, finančnú situáciu, vzťahy, motiváciu a inšpiráciu.

Medzi jej klientov patria miliardári, multi-milionári, najznámejšie celebrity filmu a hudby (ako Steven Spielberg, Rolling Stones, Paula Abdul, Dan Acroyd), známi spisovatelia (ako Rhonda Byrne, Jack Canfield, Bob Proctor, John Gray, Marianne Williamson), špičkoví atlétii a úspešní basketbalisti, futbalisti, hráči golfu, lídri spoločností Fortune 500 (ako BP Amoco, Exxon Mobil), špičkové globálne MLM spoločnosti (ako Lyoness, WorldVentures, Nikken, Herbalife) a tiež vládni lídri a vládne organizácie v Belgicku, Kazachstnane, Rusku, na Islande, v USA, Kanade a Mexiku.

Je zakladajúcou členko Rady Transformačných Lídrov (Global Transformational Leadership council), ktorá za posledných desať rokov spojila 100 Transformačných školiteľov, rečníkov a autorov. Tiež založila a predsedá Európskej časti s názvom ATL Europe. Je známa svojou vášňou pri vytváraní Transformačných lídrov na celom svete a je pre nich výkonným  a energetickým poradcom. 

Medzinárodne uznávaná autorka, učiteľka, konzultantka a motivačná rečníčka prináša svoju múdrosť a rady širokému publiku prostredníctvom seminárov, osobných vystúpení v televíziách a rádiách, tele-seminárov, koučingov, (E)kníh, on-line a tiež domáceich študijných kurzov a prostredníctvom ďalších jej produktov.

Narodila sa v Belgicku, žila v Kalifornii v USA, dnes žije na francúzskej riviére pri Monaku. Veľa cestuje medzi kontinentmi, aby sa spojila so svojimi študentmi a klientmi vo viac ako 200 krajinách. Marie Diamond bola úspešná korporátna právnička v Európe, predtým, než zamerala svoju pozornosť na Osobný rozvoj a rozvoj ľudského potenciálu. Tiež jej zručnosti v oblasti riadenia bezpečnosti (Magisterské šúdium Bezpečnosti a blaha v Belgicku) uznali aj  nadnárodné spoločnosti ako BP-Amoco, Exxon-Mobil a Total Fina, ktorých výkony a záznamy o bezpečnosti sa dramaticky zlepšili po implementácii jej odporúčaní.

Vďaka jej jedinečnými odbornými znalosťami a zručnosťam, si vytvorila reputáciu svetovej úrovne v oblasti transformácie podnikov a podnikateľov, ich brandingu a marketingu. 

Zdieľa to, ako môžete použiť Energiu a Feng Shui princípy na vytvorenie dokonalého vibračného poľa, ktoré pritiahnete klientov ideálnych pre Vás. Marie Diamond konzultovala so svojim Energetickým brandingom vrcholových manažérov, generálnych riaditeľov, politikov, celebrity, autorov, rečníkv a športovcov nato, aby rozšírili svoju značku a vyslali svoju správu širšiemu publiku na globálnom trhu.

Ak chcete vedieť viac o Marie Diamond a jej energetických systémoch, tak..

Navštívte jej webstránku:

 www.MarieDiamond.com

Sledujte ju na Facebooku:

https://www.facebook.com/mariediamondfans/

Sledujte Marie Diamond na Twitter: 

Marie Diamond @mariediamond888

Sledujte Marie Diamond na Pinterest

MarieDiamond

Sledujte Marie Diamond na Instagram

Mariediamond8

Sledujte Marie Diamond na LinkedIn

 

Marie Diamond App 

Mobilná aplikácia pre I Phony a chytré telefóny s OS Android

Marie Diamond pre vás vytvorila jedinečnú aplikáciu pre mobilné telefóny s názvom Marie Diamond.

  • Po zadaní Vášho dátumu narodenia, nájdete svoj unikátny Diamantový kompas a na ňom svoje 4 najlepšie smery;
  • Môžete denne počúvať meditáciu Tuby Svetla; 
  • Každý deň dostanete svoju transformačnú správu od Marie Diamond;
  • Dostanete zdarma malý Feng Shui kurz – každých 5 dní dostanete svoj zlatý krok, ktorý podporí váš úspech, zdravie, vzťahy a múdrosť doma i v práci. 
  • Marie Diamond App pre I-phone

–   Marie Diamond App pre OS Android

MARIE DIAMOND – BE IN TOUCH APP

Môžete si stiahnuť ZDARMA  aplikáciu od Marie Diamond.

Prijímaním upozornení od tejto aplikácie získate aktualizácie a správy o udalostiach a on-line produktoch. Môžete tu tiež nájsť ďalšie darčeky ZDARMA od Marie Diamond.

I- Phone

 Marie Diamond BE IN TOUCH pre I-phone

Pre chytré telefóny s OS Android

Marie Diamond BE IN TOUCH pre OS Android